Nyílt napok 2019-2020

A Körmendi Rendészeti Szakgimnázium nyílt napokat tart a következő időpontokban:

2019. november 27. 10.00 órakor

2020. január 16. 10.00 órakor

A nyílt napokra látogatók számára bemutatjuk az iskolát, betekinthetnek szakmai órákba, hallgathatnak tájékoztatókat a Rendőrség munkájáról. Várjuk az érdeklődőket!

Főkönyvelői pályázati kiírás

A Körmendi Rendészeti Szakgimnázium a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet
A Szakgimnázium Közgazdasági Osztály főkönyvelő beosztás ellátására.

Pályázati kiírás letöltése

Nyilatkozat weboldal akadálymentesítéséről

WEBOLDAL AKADÁLYMENTESÍTÉSI NYILATKOZAT

Körmendi Rendészeti Szakgimnázium elkötelezett amellett, hogy a krszg.hu címen elérhető weboldala az (EU) 2016/2102 európai parlamenti és tanácsi irányelvet átültető 30/2019 ITM szerint akadálymentessé tegye.

Ezen akadálymentesítési nyilatkozat a krszg.hu domain névre vonatkozik.

Megfelelőségi státusz: a krszg.hu weboldal megfelel a fenti irányelvnek.

Megfelelőség részletei:

• a weboldalon található képek rendelkeznek alternatív szöveggel, mely a nem grafikus böngészők esetén leírással szolgálnak a kép megértéséhez
  • Az oldalon található szöveg külső szöveg felolvasó programmal olvasható
  • Az oldal használ böngésző-vezérlőket a betűméret módosításához, valamint az alapszínek megváltoztatásához
  • Az oldal reszponzív, tehát minden képernyőtípuson olvasható a tartalom. A tesztelést Chrome, Firefox, Edge, Explorer böngészőkkel végeztük
  • Az oldal egér nélkül, TAB és ENTER billentyűkkel is használható, segédmenü lehetőséget ad a hivatkozások kiemelésére

Aránytalan teher a honlap akadálymentesítése során nem merült fel.

Visszajelzés és elérhetőségek:

A krszg.hu weboldal nem üzemeltet kapcsolat felvételi űrlapot, viszont minden oldal lábléce tartalmazza az elérhetőségeket. A weboldalon feltüntetett bármely elérhetőségén megteheti akadálymentességgel kapcsolatos bejelentését, visszajelzését.

A krszg.hu weboldal akadálymentesítéséért felelős személy: A Körmendi Rendészeti Szakgimnázium oktatási igazgatóhelyettesén keresztül a weboldal szerkesztésével aktuálisan megbízott személy.

Körmend, 2019. szeptember 10.

A nyilatkozat felülvizsgálásra került: 2019. szeptember 30.

Szervezet vezetője által jóváhagyott nyilatkozat letöltése.

Keresés az oldalon

Zászlófelvonás

Suli kisfilm

Fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató minden hónap első keddjén 08.00 és 09.00 óra között igazgatói fogadóórát tart.

Bejelentkezés:

+3694 592 650,

26/6221 (BM)

Határvadász képzés

Az Országos Rendőr-főkapitányság pályázatot hirdet a Készenléti Rendőrség Határvadász Bevetési Osztályainak állományába járőrtárs beosztás betöltésére

Elérhetőség, megközelítés

Cím: 9900 - Körmend, Alkotmány utca 5-7.

Körmendi Rendészeti Szakgimnázium a térképen

Hívjon bennünk, vagy írjon nekünk:

Postai cím: 9901 - Körmend, Pf.: 98

Telefon: 94/592-650

Fax: 94/592-650 / 6270-es mellék

E-mail: krszg@krszg.police.hu

OM azonosító: 102493

PIR szám: 720904

Adószám: 15720900-2-51

Igazgatói fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató:

- minden hónap első keddjén