Nyilatkozat weboldal akadálymentesítéséről

WEBOLDAL AKADÁLYMENTESÍTÉSI NYILATKOZAT

Körmendi Rendészeti Szakgimnázium elkötelezett amellett, hogy a krszg.hu címen elérhető weboldala az (EU) 2016/2102 európai parlamenti és tanácsi irányelvet átültető 30/2019 ITM szerint akadálymentessé tegye.

Ezen akadálymentesítési nyilatkozat a krszg.hu domain névre vonatkozik.

Megfelelőségi státusz: a krszg.hu weboldal megfelel a fenti irányelvnek.

Megfelelőség részletei:

• a weboldalon található képek rendelkeznek alternatív szöveggel, mely a nem grafikus böngészők esetén leírással szolgálnak a kép megértéséhez
  • Az oldalon található szöveg külső szöveg felolvasó programmal olvasható
  • Az oldal használ böngésző-vezérlőket a betűméret módosításához, valamint az alapszínek megváltoztatásához
  • Az oldal reszponzív, tehát minden képernyőtípuson olvasható a tartalom. A tesztelést Chrome, Firefox, Edge, Explorer böngészőkkel végeztük
  • Az oldal egér nélkül, TAB és ENTER billentyűkkel is használható, segédmenü lehetőséget ad a hivatkozások kiemelésére

Aránytalan teher a honlap akadálymentesítése során nem merült fel.

Visszajelzés és elérhetőségek:

A krszg.hu weboldal nem üzemeltet kapcsolat felvételi űrlapot, viszont minden oldal lábléce tartalmazza az elérhetőségeket. A weboldalon feltüntetett bármely elérhetőségén megteheti akadálymentességgel kapcsolatos bejelentését, visszajelzését.

A krszg.hu weboldal akadálymentesítéséért felelős személy: A Körmendi Rendészeti Szakgimnázium oktatási igazgatóhelyettesén keresztül a weboldal szerkesztésével aktuálisan megbízott személy.

Körmend, 2019. szeptember 10.

A nyilatkozat felülvizsgálásra került: 2019. szeptember 30.

Szervezet vezetője által jóváhagyott nyilatkozat letöltése.

Keresés az oldalon

Körmend - iskolánk városa

Pályázati felhívás

Az Országos Rendőr-főkapitány pályázatot hirdet a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán induló nappali munkarendű, 3 éves tisztképzésre.

Pályázati tájékoztató

Pályzati felhívás

Mellékletek

Zászlófelvonás

Suli kisfilm

Fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató minden hónap első keddjén 08.00 és 09.00 óra között igazgatói fogadóórát tart.

Bejelentkezés:

+3694 592 650,

26/6221 (BM)

Toborzó videó

Az Országos Rendőr-főkapitányság pályázatot hirdet a Készenléti Rendőrség Határvadász Bevetési Osztályainak állományába járőrtárs beosztás betöltésére

Elérhetőség, megközelítés

Cím: 9900 - Körmend, Alkotmány utca 5-7.

Körmendi Rendészeti Szakgimnázium a térképen

Hívjon bennünk, vagy írjon nekünk:

Postai cím: 9901 - Körmend, Pf.: 98

Telefon: 94/592-650

Fax: 94/592-650 / 6270-es mellék

E-mail: krszg@krszg.police.hu

OM azonosító: 102493

PIR szám: 720904

Adószám: 15720900-2-51

Igazgatói fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató:

- minden hónap első keddjén