Ilias kezelés 1-2 évfolyam

Olvasóink értékelése: 5 / 5

Csillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag aktív

Tisztelt Tanuló!

Az alábbiakban a Rendőrség távoktatási rendszerében történő számonkéréshez kap leírást.

Abban az esetben, ha a szaktanár a számonkérésre nem az ILIAS rendszert jelölte meg, akkor a szaktanár utasítása alapján járjanak el!

A tesztek csak egy adott időintervallumban tölthetők ki, mindig a hét első munkanapján 08.00-20.00 között, az előző héten elsajátított tananyag alapján!

Ezen kívül a tesztek kitöltése nem lehetséges!

Kérem, tartsa szem előtt, hogy a tesztek minden esetben időkorlátosak (a megadott időn túl – ami a teszt kitöltésekor visszaszámlálva folyamatosan látható – kitölteni nem lehet, a meg nem válaszolt kérdések 0 pontot érnek.

A kitöltésre minden tanulónak 1 lehetősége van!

A tesztek kitöltéséhez minden esetben az ILIAS rendszerbe be kell jelentkezni a már megkapott azonosító adatokkal.

A BEJELENTKEZÉS MENETE:

1. A böngésző (lehetőleg Firefox, vagy Chrome – Explorerben nem működik minden teszt!!!)

címsorába gépelje be: tavoktatas.police.hu

2. A megjelenő képernyő bal felső sarkában kattintson a Bejelentkezés linkre!

!!! A tesztek technikai elérésével kapcsolatban felvilágosítást ad: Hegedüs Péter r. mk.
alezredes – informatikai alosztályvezető, tel: +36/70/442-1675 !!!

3. A megjelenő ablakban lévő beviteli mezőkbe írja be a már korábban megkapott ILIAS felhasználó nevet és jelszót!

Kérem, figyeljen a pontos beírásra!

4. Sikeres bejelentkezés után az alábbi képernyőt lejjebb görgetve, kérem, adja meg e-mail címét! Ezután nyomja meg a Mentés gombot!

!!! Ezt az ablakot csak a legelső bejelentkezéskor kell kitölteni, a továbbiakban már nem fog megjelenni! !!!

5. Ha sikeresen módosította az e-mail címét, kérem, kattintson az Áttekintés fülre!

6. Válassza ki a Körmendi Rendészeti Szakgimnázium 2020 kurzust!

7. Válassza ki az aktuális modult (R.1.1. – R.1.3. – 10371 modul, R.1.4. – 10372 modul, IRK – IRK)!

8. Válassza ki osztályát, majd kattintson a tantárgy tesztre!

!!! Az osztály mappájában található összes tantárgy tesztjét ki kell tölteni !!!
!!! Amennyiben a tesztet befejezte, nincs mód az esetleges hibák javítására, vagy a teszt újratöltésére !!!

Pályázati felhívás

Az Országos Rendőr-főkapitány pályázatot hirdet a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán induló nappali munkarendű, 3 éves tisztképzésre.

Pályázati tájékoztató

Pályzati felhívás

Mellékletek

Körmend - iskolánk városa

Keresés az oldalon

Zászlófelvonás

Suli kisfilm

Fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató minden hónap első keddjén 08.00 és 09.00 óra között igazgatói fogadóórát tart.

Bejelentkezés:

+3694 592 650,

26/6221 (BM)

Tanulónk a toborzó videóban

Az Országos Rendőr-főkapitányság pályázati kisfilmjében a Körmendi Rendészeti Szakgimnázium diákja szerepelt

Elérhetőség, megközelítés

Cím: 9900 - Körmend, Alkotmány utca 5-7.

Körmendi Rendészeti Szakgimnázium a térképen

Hívjon bennünk, vagy írjon nekünk:

Postai cím: 9901 - Körmend, Pf.: 98

Telefon: 94/592-650

Fax: 94/592-650 / 6270-es mellék

E-mail: krszg@krszg.police.hu

OM azonosító: 102493

PIR szám: 720904

Adószám: 15720900-2-51

Igazgatói fogadóóra

Hollósi Gábor r. ezredes, Iskola Igazgató:

- minden hónap első keddjén